Szukanie zaawansowane

inteligentny zegarek (1696)

Cena: 119,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 1 dzień (wto 25 lut 2020 14:05:00) Sprzedający: dzisiaj-w-promocji (0)
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
internet ()

Opis

Zegarek SmartWatch L8 posiada szereg przydatnych funkcji, które zadowolą każdą osobę. W jego produkcji zastosowano materiały najwyższej jakości, które gwarantują, że zegarek przetrwa wiele lat. SmartWatch posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz zamknięty w pięknej, stalowej kopercie. Całość uzupełnia zaokrąglone szkło, które idealnie współgra z kopertą. Pasek wykonany został z wysokiej jakości silikonu zapewniający komfort i długotrwałość użytkowania. Klasa wodoodporności IP68 sprawia, że bez problemu można myć z nim ręce, używać w deszczu, a nawet pływać. Zegarek posiada baterię o pojemności 320mAh. Pozwala użytkować zegarek przez 4-7 dni, a w trybie czuwania nawet 30.

Zegarek pozwala sprawdzić puls i EKG serca. Pozwala też sprawdzić ciśnienie krwi w czasie rzeczywistym. Wyposażony został w najnowszej generacji dotykowy ekran TFT HD o przekątnej 1,20" i rozdzielczości 240pix x 240pix i kątem widzenia 178 stopni. Menu w języku polskim.

SmartWatch L8 posiada funkcje takie jak: krokomierz, licznik spalonych kalorii, przebyty dystans, stoper, monitor snu, pulsometr, ciśnieniomierz.

Cena, to tylko 119 zł + koszt przesyłki.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 7 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    List priorytetowy 12,00 zł 12,00 zł 1 szt.