Szukanie zaawansowane

aplikacja VPN Freedome (1991)

Cena: 208 zł104,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 300 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 7 dni (nie 07 cze 2020 07:25:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe Zweryfikowany sprzedawca
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Freedome to najłatwiejsza aplikacja VPN na świecie z nieograniczoną przepustowością i automatycznym szyfrowaniem ruchu internetowego w celu ochrony urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Nie tylko chroni przed śledzeniem w sieci, ale jako jedyny VPN wskaże miejsca gdzie próbowano śledzić. A to dzięki funkcji „Tracker Mapper”  Tylko „Freedome” ma taką funkcję. Sprawdź, przetestuj za darmo.

 Podstawowe funkcje :

ochrona śledzenia
Freedome blokuje wszystkie próby śledzenia i profilowania oraz zapewnia prywatność i anonimowość podczas przeglądania Internetu.

bezpieczeństwo wi-fi
aplikacja chroni urządzenia przed każdą publiczna siecią Wi-Fi. Teraz można bezpiecznie łączyć się z internetem np. w pociągu, hotelu, szkole, markecie, itd.

szyfrowane połączenie
Cały ruch sieciowy jest szyfrowany, co oznacza, że poufne dane pozostają bezpieczne.

wirtualna lokalizacja
aplikacja pozwala uzyskać dostęp do zablokowanych lub ograniczonych witryn i usług związanych z geo-lokalizacją poprzez zmianę rzeczywistej Twojej wirtualnej lokalizacji. Freedome oferuje obecnie do wyboru kilkadziesiąt wirtualnych lokalizacji.

ochrona prywatności
Freedome VPN ukryje adres IP utrzymując Twoją lokalizację i tożsamość w ukryciu.

bezpieczne przeglądanie internetu
aplikacja ostrzega przed szkodliwymi stronami internetowymi.

Oficjalna cena rocznej licencji na trzy urządzenia stacjonarne i mobilne to 208 zł. Nasza cena 104 zł.

Jak jeszcze obniżyć cenę ? zaproś do wspólnego zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym aplikację no i oczywiście kosztami. Jeden klucz aktywuje Freedome na trzech urządzeniach.

Bezpłatna wersja VIP na 5 dni dla Windows 7 i nowsze, OS X 10.10 i nowsze, iOS 10 i nowsze, Android 5.0 i nowsze, MAC - (strona producenta) https://www.f-secure.com/pl_PL/web/home_pl/freedome?icid=1551

UWAGA - pewnie znasz inne aplikacje VPN. Kilka antywirusów ma wbudowany bezpłatny taki program. Ale to nie jest to samo. Są to programy bazujące głównie na serwerach Proxy. Mając włączony taki VPN, nie można przeglądać wszystkich stron internetowych i logować się do wszystkich serwisów i portali. Korzystanie z tych bezpłatnych VPN jest bez sensu, a nawet szkodliwe. Wypróbuj bezpłatnie nasz VPN Freedome, od razu rozpoznasz różnicę.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 2 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.