Szukanie zaawansowane

trawnik łąkowy - mieszanka nasion (2100)

Cena: 79,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 3 dni (nie 23 sty 2022 12:05:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

specjalnie wyselekcjonowane nasiona dziko rosnących roślin łąkowych jednorocznych i bylin. Rabata na której zostaną wysiane nasiona będzie kwitła bez przerwy od czerwca, aż do przymrozków. Po przekwitnięciu pierwszych roślin, zakwitną następne. Jeżeli chcesz znaturalizować ogród, to ta mieszanka nasion jest do tego idealna. Rośliny utworzą kwitnącą łąkę. To bardzo różnorodna mieszanka kwiatów. Jest nie tylko piękna, ale także stanowi cenne siedlisko i ważne źródło pożywienia dla wielu owadów i ptaków. Nadaje się do ogrodu, na pola, krawędzie rowów i inne większe obszary. Rozkosz dla oka i nosa. Piękne kolory i miły zapach.

Nasiona pochodzą z zeszłorocznych zbiorów. W mieszance nie ma nasion traw, nasion zbóż i słonecznika. Natomiast są między innymi takie gatunki :

rumianek, jaskier, aksamitka, chaber, powojniki, wiesiołek, niezapominajka, maki, gipsówka, czarnóżka, łubin błękitny, ogórecznik, fioletowy wrotycz pospolity, kocanka, mieszanka kosmosu, malwa błotna, koniczyna, cynia, żółty wrotycz pospolity i wiele innych gatunków.

Kwitnąca łąka kwiatowa to nie tylko przyjemność dla oka, ale także dla nosa (wspaniały zapach) i ucha. Dlaczego dla ucha ? ponieważ kwiaty przyciagną owady i ptaki. Rośliny nie będą wymagały dużego nawożenia i dużego podlewania. Idealne zatem sa na obecne długie okresy suszy.


Opakowanie zawiera 250 gramów nasion i wystarczy na obsianie 25 m2. Wysiew najlepiej od połowy kwietnia do połowy maja. Choć w innych miesiącach również można wysiewać.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 1,00 zł 4 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.