Szukanie zaawansowane

bąble do walk dziecięcych (2248)

Cena: 190,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 6 dni (pon 05 cze 2023 08:45:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

nadmuchiwane winylowe bąble do walk między dzieciakami. Zakłada się przez głowę. W zestawie nie ma pompki. Wymiary bąbla 90 cm x 90 cm. W zestawie są dwa bąble.

Na czym polega zabawa ? należy wyznaczyć okrąg dowolnej średnicy. Zadaniem walczących dzieci jest wypchnięcie przeciwnika poza ten okrąg właśnie. Nie wolno napierać, wolno tylko zderzać się.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 19,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.