Szukanie zaawansowane

trenażer - rowerek bez siodełka (2263)

Cena: 290,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 15 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 12 dni (czw 28 paź 2021 16:20:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

trenażer nóg i rąk zapewnia lekki trening siedząc w swoim fotelu. to jest rodzaj rowerka stacjonarnego, ale bez siodełka. Można jednocześnie ćwiczyć ręce i nogi bez nadmiernego obciążenia stawów. Pokrętła regulacyjne pozwalają ustawiać opór. Wysokość rączki można regulować w zakresie od 80 cm do 100 cm. Wygodne piankowe uchwyty. Materiał to metal, guma i plastik.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 14 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 25,00 zł 25,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.