Szukanie zaawansowane

Uwaga huragan. Plandeka ochronna. (2429)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 13 dni (śro 20 lip 2022 10:10:02) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest plandeka, która zabezpieczy Twój dom gdy burza zerwie dach.

Klimat się zmienił. Burze, huragany, a nawet trąby powietrzne pojawiły się u nas i zostaną już na zawsze. A zatem niebezpieczeństwo zniszczenia budynku jest bardzo duże i warto być na to przygotowanym. Każdy budynek powinien być wyposażony w plandekę, którą będzie można szybko założyć na uszkodzony dach po przejściu burzy i w ten sposób zabezpieczyć budynek przed dalszą dewastacją. No bo przecież nie naprawisz dachu w dwa dni, trochę to potrwa.

Zamów wykonanie plandeki dla swojego budynku. Podaj wymiary dachu i miejsce w którym jest komin.

Plandeki pakujemy w torby w kolorze czerwonym. W torbie jest także sznur z tworzywa sztucznego, który pomoże przymocować plandekę. Cena usługi do uzgodnienia.

W każdym budynku jest, a przynajmniej powinna być, gaśnica przeciwpożarowa. Tak samo powinna być plandeka przeciwburzowa. Przecież nie wiesz kiedy trąba powietrzna "odwiedzi" Twoją miejscowość.

Zamawiając uszycie plandeki, podaj wymiary budynku, wymiary dachu i położenie komina. Plandeka w tym miejscu będzie miała otwór.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.