Szukanie zaawansowane

gołębie kolorowe - 10 sztuk (2541)

Cena: 550,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 190 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 10 dni (czw 21 gru 2023 11:55:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

kolorowe gołębie naturalnej wielkości wykonane z żywicy i pomalowane farbami odpornymi na warunki atmosferyczne i UV. Mogą zatem zdobić ogród cały rok. Ozdoba dachu, balkonu itp. Zestaw składający się z 10 gołębi kosztuje 550 zł. Każdy gołąb w innym kolorze. Pięć gołębi jest pochylonych i patrzy w dół, pięć gołębi jest wyprostowanych i patrzy przed siebie.

A może chcesz gołębie w naturalnych kolorach ? oczywiście możemy wykonać takie też.

Tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin realizacji.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 7 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 25,00 zł 25,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.