Szukanie zaawansowane

złota róża i złoty wazonik (2840)

Cena: 490,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 50 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 19 dni (pon 20 gru 2021 11:05:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

złota róża i złoty wazonik w czarnym aksamitnym pudełku. Fajny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. To prawdziwa róża zanurzona w 24-karatowym złocie, wazonik natomiast jest pozłacany. Luksusowe pudełko i certyfikat autentyczności sprawią, że ten prezent pozostanie niezapomniany. Wymiary róży : wysokość 28 cm, szerokość 7 cm, długość kwiatu okolo 6 cm.


 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 10,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.