Szukanie zaawansowane

metalowa diablica - 190 cm (2951)

Cena: 690,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 25 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 28 dni (śro 29 gru 2021 17:35:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

wysokość postaci 190 cm, szerokość 80 cm. Wycięta jest laserem z blachy o grubości 2 mm. Celowo jest w kolorze rdzy. Posiada dwa kolce  o długości 20 cm, które zakotwiczą diablicę do podłoża. Waga całości 8 kg. Świetna, nietuzinkowa ozdoba każdego ogrodu, a także balkonu. Bez względu na to, gdzie umieścisz tę niezwykłą zardzewiałą dekorację, to przyciągnie uwagę Twoich gości.

Uwaga - podczas wysyłki ogon musi być zgięty. Jeśli rozpakujesz swojego diabła w domu, to po wyprostuj ogon. Nie bój się, nic się nie złamie.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 35,00 zł 10,00 zł 4 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.