Szukanie zaawansowane

Piramida z organitu (3022)

Cena: 130,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 25 dni (pon 14 lut 2022 14:55:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Organit to mieszanina katalizowanej żywicy z włókna szklanego z wiórami, cząstkami lub proszkami metali, i wlewana do odpowiedniej formy. Organit stał się bardzo popularny jako narzędzie do duchowego uzdrawiania i jako ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Wiele osób zauważa pozytywne efekty zdrowotne i emocjonalne w obecności piramidy. Osoby, które mają problemy z zasypianiem, twierdzą, że dzięki piramidzie ustawionej obok łóżka, zasypiają szybciej, a sen jest spokojniejszy i dłuższy.

Piramidy mają różny kształt i wzór, ale jedną, taka samą cenę. Piramida kosztuje 130 zł.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 3 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.