Szukanie zaawansowane

wykrywacz metali dla dzieci (3044)

Cena: 190,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 13 dni (nie 11 cze 2023 13:05:01) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Wykrywacz metali to doskonała zabawa w plenerze. Dzieci szczególnie lubią bawić się wykrywaczem na plaży. Wykrywacz potrafi wykryć metal zakopany do głębokości 15 cm. Wodoodporna budowa umożliwia wyszukiwanie w kałużach, albo podczas deszczu. Wyposażony jest w diodę LED, czyli można używać urządzenie podczas złej widoczności. Materiał : stal, aluminium, tworzywo ABS i PCV Wysokość 55 cm i możną ją regulować. Wykrywacz wymaga baterii 9V do wykrywania metali i trzech baterii „AAA” do oświetlenia.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.