Szukanie zaawansowane

platforma pod namiot na zboczu (3057)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 8 dni (wto 13 cze 2023 15:15:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

masz ogród, łąkę, polanę lub inny grunt ze spadkiem terenu, który leży odłogiem i nie przynosi zysku ? postaw na nim platformę, a najlepiej kilka i wynajmuj turystom pod namiot. Jeżeli teren ma wystawę wschodnią, to reklamuj go jako miejsce na najlepsze widoki wschodu słońca. Jeżeli wystawa jest zachodnia, to jako najlepsze miejsce na oglądanie zachodów słońca.

Wykorzystaj pomysł i zrób platformy własnymi rękoma. To nic trudnego i skomplikowanego. Jeżeli jednak nie masz czasu, albo umiejętności budowlanych, to napisz do nas. Bardzo chętnie przyjmiemy zlecenie. Cena usługi do uzgodnienia. Cały kraj.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.