Szukanie zaawansowane

drzewo kwiatowe (3086)

Cena: 390,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 25 dni (pią 23 cze 2023 20:30:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest metalowy stojak o wysokości 180 cm, na którym będzie można zawiesić 20 doniczek. Stojak możemy wyposażyć w system kropelkowego nawadniania roślin. Ułatwi on podlewanie i nawożenie kwiatów. Produkcja własna tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin realizacji. UWAGA - cena nie zawiera kosztów dostawy, ta pozycja jest do uzgodnienia.

Potrzebujesz stojak o innej wysokości ? napisz do nas ustalimy szczegóły.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.