Szukanie zaawansowane

sztuczna paproć ogrodowa (3240)

Cena: 29,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 190 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 6 dni (śro 26 sty 2022 09:15:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

sztuczna gałązka paproci ogrodowej. Wysokość 60 cm, średnica około 50 cm. Bardzo realistyczna sztuczna roślina. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie w miejscach mniej urodzajnych, albo przesuszonych. Wystarczy gałązki paproci wcisnąć w glebę i w ten sposób zasłonić brzydkie miejsca.

Materiał z którego wykonana jest paproć odporny jest na warunki atmosferyczne i UV. Może zatem zdobić ogród cały rok, także zimą.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 5 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.