Szukanie zaawansowane

wieszak dla trzech doniczek (3274)

Cena: 240,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 8 dni (wto 01 lut 2022 11:25:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

metalowy system pozwalający zawiesić doniczki w jednym pionie. Zestaw przedstawiony w tej ofercie umożliwia zawieszenie trzech doniczek. Oczywiście można kupić dwa lub więcej zesawów i wówczas będzie można zawiesić w jednym pionie więcej jak trzy doniczki. Woda nie zbiera się w doniczkach, ale spływa do doniczki zawieszonej niżej. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 10 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.