Szukanie zaawansowane

gałązka z dzwonkami i ptakami (3286)

Cena: 150,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 15 dni (czw 02 cze 2022 14:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

przedmiotem oferty jest metalowa gałązka z pięcioma dzwonkami i dwoma ptakami. Każdy dzwonek z innym dźwiękiem. Ich dźwięk jest bardzo kojący, ani za głośny, ani też za cichy. Gałązka pasuje do ogrodu, ale też na balkon, taras itp. Szerokość 80 cm. Kolor czarny, zielony, lud rdzawy. Bardzo ładny przedmiot.

Produkcja tylko na zamówienie. Przed zakupem zapytaj o termin wysyłki.


 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.