Szukanie zaawansowane

nurkowanie bez butli (3319)

Cena: 4 990,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 23 dni (wto 12 paź 2021 10:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Innowacyjny system nurkowy z kompresorem powietrza. Pomaga oddychać pod wodą do głębokości 3 m i przez 60 minut. Do użytku w wodzie słodkiej i słonej. Powietrze jest zasysane z powierzchni wody za pomocą kompresora i pompowane przez wąż powietrzny. Opatentowany system oddechowy Smart Reg wykrywa kiedy nurek wykonuje wdech i wówczas wysyła elektroniczny sygnał, który powoduje, że kompresor pompuje powietrze w dokładnym czasie i z prędkością, z jaką nurek oddycha. Kompresor pompuje dokładnie tyle powietrza ile potrzebuje nurek na swojej głębokości. Cały system NEMO zapakowany jest w poręczny plecak.

Import z Niemiec.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.