Szukanie zaawansowane

lampa UV do dezynfekcji pomieszczeń (3516)

Cena: 790,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 18 dni (pon 07 lut 2022 10:50:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przenośna lampa bakteriobójcza i wirusobójcza z pilotem zdalnego sterowania. Sterylizacja pomieszczeń 360 stopni. Skuteczność 99%. Lampa nadaje się do szpitali, klinik, salonów urody, biur, teatrów, kin, restauracji, magazynów itp. Emitując promieniowanie UVC o krótkiej długości fali 254 nm, oddziałuje na struktury DNA i RNA mikroorganizmów, zatrzymując w ten sposób ich namnażanie się. Działa wirusobójczo i bakteriobójczo na 300 m2. Import z Niemiec.
UWAGA - nie używaj lampy w obecności ludzi i zwierząt.

Proponujemy także zakup kieszonkowej, składanej lampy UV do indywidualnej dezynfekcji wszelkich przedmiotów w tym oczywiście także maseczek ochronnych. Można ją kupić na innej naszej aukcji : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=3519
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 35,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.