Szukanie zaawansowane

mata plażowa bez piasku (3577)

Cena: 79,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 1000 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 25 dni (pon 27 gru 2021 08:15:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

mata plażowa dwuwarstwowa, na której nie gromadzi się piasek. Wykonana jest z dwóch warstw opatentowanego tkanego poliuretanu, który natychmiast filtruje piasek gdy tylko dotknie on powierzchni. Specjalnie tkany poliuretan działa jak jednokierunkowy filtr zapobiegający ponownemu wynurzaniu się piasku.

4 kołki kotwiące matę do piasku lub trawy, zapobiegają zdmuchnięciu maty. Można prać w pralce. Waga 450 gramów. Uwaga - kolor maty wysyłany jest losowo.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.