Szukanie zaawansowane

rowery Phenix Argus 26'' (3684)

Cena: 1 490,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 50 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 12 dni (wto 01 lut 2022 08:15:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Rower górski Phenix Argus. Rama aluminiowa 26'', koła 26'', przerzutka Shimano 21 biegów, zawieszenie widelca, hamulce tarczowe. Solidna konstrukcja, idealna na relaksujące przejażdżki w terenie. Rower jest solidnie zbudowany. ze starannie dobranymi komponentami. Geometria ramy została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfortową jazdę nawet podczas bardzo długich podróży. Można szybko i łatwo wyregulować odpowiednią wysokość siodełka i kierownicy.

Rower zostanie dostarczony w wersji złożonej po przeglądzie, gotowy do jazdy. Import z Niemiec. Termin wysyłki 3-5 dni.

  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 35,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.