Szukanie zaawansowane

Stół i krzesła. Turystyczny zestaw składany. (3696)

Cena:
Do końca: Zakończona (wto 19 lip 2022 18:21:31)
Dodaj do obserwowanych
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Składany zestaw turystyczny to niezastąpiony produkt podczas wszelkiego rodzaju biwaków, kempingów, wyjazdów poza miasto i innych. Po złożeniu bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu. Wymiary podane są na zdjęciu. Materiał aluminium.


 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.