Szukanie zaawansowane

plastry odchudzające uda i łydki - 6 szt (3719)

Cena: 19,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 11 dni (nie 12 gru 2021 10:50:01) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Plastry odchudzające uda marki MYMI Wonder Patch. Ergonomiczny kształt i doskonała przyczepność. Bez konserwantów i parabenów. Pięć rodzajów składników pochodzenia naturalnego. Szybko i łatwo eliminują tłuszcz i cellulitis. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą wykonywać ćwiczeń fizycznych bądź nie mają na to czasu. Uwaga instrukcja w języku koreańskim.

Cena dotyczy opakowania zawierającego sześć plastrów.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    List polecony ekonomiczny 9,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.