Szukanie zaawansowane

naszyjnik i bransoletka w jednym (3739)

Cena: 59,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 21 dni (pon 14 lut 2022 08:25:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Piękny naszyjnik dla mężczyzny lub kobiety, złożony z kamieni naturalnych, które reprezentują 7 czakr. Naszyjnik „Healing 7 Chakras” łączy w sobie estetykę i moc kamieni. W ten sposób różne naturalne kamienie służą do kierowania, a następnie do przesyłania energii, aby poprawić twoje zdrowie i to na wszystkich poziomach, zarówno fizycznych, jak i mentalnych, lub w dalszej ewolucji duchowej. Ten naszyjnik pozwala zharmonizować, zrównoważyć, otworzyć i leczyć regiony różnych czakr. Gdy tylko nosisz ten klejnot, czerpiesz korzyści z wibrujących energii minerałów i ciesz się ich zaletami. Wszystkie nasze klejnoty w kamieniach w kolorach 7 głównych czakr są wysokiej jakości i pozwolą w każdej chwili skorzystać z dobrodziejstw minerałów dla wydajnej pracy litoterapii w centrach energetycznych. Wreszcie, ten naszyjnik jest również bardzo dobrym wsparciem dla relaksu, medytacji, jogi lub reiki.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł 0,00 zł 2 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.