Szukanie zaawansowane

najszybsze odchudzanie - hula hoop mag. (3769)

Cena: 59,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 30 dni (nie 21 lis 2021 10:15:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

hula hoop z magnetycznymi kulkami masującymi. To przyrząd pomagający w efektywny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Specjalnie zaprojektowane kulki masujące podczas wykonywania ćwiczeń wywierają nacisk na mięśnie ciała powodując spalanie większej liczby kalorii niż tradycyjne koła tego typu. Prosty łącznik w kole umożliwia jego szybki demontaż.

Obręcz waży ok. 1 kg i wyposażona jest w 42 kulki magnetyczne i 35 kulek masujących, które dają efekt masażu wokół brzucha i talii. Technologia amortyzacji powietrznej zapewnia przyjemny trening. Magnetic Health Hoop jest łatwy i szybki w montażu ze względu na 7-częściowy system „Turn Lock”.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.