Szukanie zaawansowane

składane hula hoop (3770)

Cena: 59,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 30 dni (nie 21 lis 2021 10:35:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

składane koło hula hoop z piankowym pokryciem, które ułatwia i usprawnia jego użytkowanie. Jego elementy można łatwo dopasować do pożądanych wymiarów, wybierając jedną z trzech dostępnych średnic dostosowanych do wieku czy wzrostu osoby. Hula Hoop składa się z ośmiu części z których można złożyć koło o trzech średnicach : 95 cm, 85 cm, 75 cm. Grubość 5 cm.
 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.