Szukanie zaawansowane

kuchenka turystyczna gazowa (3798)

Cena: 120,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 5 dni (wto 25 sty 2022 10:35:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Gazowa kuchenka turystyczna polowa na kartusze i butle gazowe.
W zestawie:
- Kuchenka
- Plastikowa walizka na kuchenkę
- Instrukcja obsługi
Kuchenka turystyczna to idealne rozwiązanie na weekendowy wypad biwakowy, piknikowy czy wypad na działkę. Przyda się także podczas wędkowania.
Przenośna kuchenka to również niezbędnym elementem wyposażenia kierowców dużych ciężarówek. Przez to, że kuchenka umieszczona jest w walizce, stanowi mały poręczny i lekki zestaw, który łatwo można transportować. Całość waży zaledwie ok 2 kg. Poprzez zapłon piezoelektryczny wbudowany w obudowę kuchenki, nie ma potrzeby stosowania zapałek ani zapalniczki.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.