Szukanie zaawansowane

odświeżacz w szafie, szufladzie, samochodzie itp (3807)

Cena: 79,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 7 dni (czw 27 sty 2022 11:20:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Zestaw dwóch lnianych torebek z aktywnym węglem bambusowym, który w naturalny sposób oczyszcza powietrze oraz pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Wielokrotnego użytku. Trwałe do dwóch lat. Łatwo je reaktywować wystawiając na słońce raz w miesiącu przez ok. 3 do 5 godzin. Węgiel odzyska wówczas swoje właściwości oczyszczające. Produkt bez chemikaliów.

Do zastosowania przede wszystkim w szafach, szufladach, w łazience, kuchni, w samochodzie. Zestaw obejmuje dwa woreczki. Jeden o wadze 200 gramów i wymiarach 16,5 cm x 12,6 cm. Drugi o wadze 500 gramów i wymiarach 20 cm x 20 cm.

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.