Szukanie zaawansowane

płynny kamień do czyszczenia (3832)

Cena: 55,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 26 dni (sob 24 cze 2023 19:40:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

LIQUID, czyści, poleruje, konserwuje w jednej operacji. Chroni przed nowymi zanieczyszczeniami. Odpowiedni dla wszystkich gładkich powierzchni metalowych w samochodach, łodziach, przyczepach kempingowych, motocyklach i samolotach. Idealny również do chromu, aluminium, stali nierdzewnej, złota, srebra, miedzi, brązu, mosiądzu, cyny, lakierowanych szaf, płyt kuchennych, płyt ceramicznych itp. Waga 700 g.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł 0,00 zł 2 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.