Szukanie zaawansowane

urządzenie redukujące ból (3898)

Cena:
Do końca: Zakończona (nie 01 maj 2022 17:54:37)
Dodaj do obserwowanych
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

ultradźwiękowe urządzenie do terapii bólu VITALmaxx, 24V. Rozmiar produktu w cm: Długość: 18 Szerokość: 4,784 Wysokość: 4,5. Dwa tryby pracy ultradźwięków ciągły i pulsacyjny. Delikatna terapia na bóle stawów i mięśni. Wibracje ultradźwiękowe zapewniają mikromasaż dla napiętej tkanki. To przyjemny zabieg na bolące mięśnie i stawy. Urządzenie jest stosowane przy dolegliwościach bólowych, sztywności stawów, bólach mięśni, napięciach, chorobie zwyrodnieniowej stawów, dolegliwościach reumatycznych itp.

Szczegóły techniczne:
- Wymiary (dł. X szer. X wys.): Ok. 17,5 x 4 x 4,5 cm.
- Waga urządzenia: 250 g
- Efektywna powierzchnia promieniowania 4 cm2
- Częstotliwość dźwięku: 1 MHz ± 5%

Zakres dostawy: 1x ultradźwiękowe urządzenie do terapii bólu, 1x zasilacz, 1x tubka żelu do USG (60 g)
Uwagi: Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku na ludzkim ciele. Używaj urządzenia tylko do opisanych zastosowań. To urządzenie jest przeznaczone do domowej opieki medycznej.

Producent
Globalmind Consumer Electronics GmbH
Ernst-Mantius-Str. 11
21029 Hamburg
Niemcy

 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.