Szukanie zaawansowane

awaryjny rozruch auta (3930)

Cena: 89,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 11 godz. (pon 24 sty 2022 13:25:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Wzmacniacz rozruchu, starter samochodowy AUTO-AUTO. Łatwy w użyciu, podłączany do zapalniczki w obu pojazdach, stanowiący wzmacniacz akumulatora w pojeździe o słabym lub rozładowanym akumulatorze. Daje impuls do słabego akumulatora potrzebny do uruchomienia auta. Nie ma potrzeby stosowania przewodów rozruchowych, nie ma potrzeby podnoszenia klapy. Wystarczy połączyć pojazdy za pomocą wzmacniacza rozruchu przez gniazda zapalniczek i po kilku minutach akumulator jest gotowy do uruchomienia. Specyfikacja: napięcie wejściowe DC 12 V; napięcie wyjściowe DC 15 V; znamionowy prąd wyjściowy 7 A; bezpiecznik 15 A; przewody łączeniowe ... przewód druciany 1 mm; długość przewodu zapalniczka-zapalniczka 4 m.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.