Szukanie zaawansowane

Odtwarzacz strumieniowy HDMI (3954)

Cena: 99,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 17 dni (czw 22 cze 2023 13:55:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Odtwarzacz strumieniowy HDMI WECast Wi-Fi, Dual Core 2 Ghz DDR3, Full HD Airmirror, DLNA, Airplay Aby korzystać z odbiornika Wecast, należy podłączyć go do portu USB telewizora za pomocą załączonego kabla w pakiecie, a następnie podłączyć go do gniazda Wejście HDMI za pośrednictwem wbudowanego gniazda HDMI. Odbiornik Wecast przesyła obraz z telefonu, Tablet lub laptopa na ekran telewizora. Jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 Rockchip RK3036 2 GHz 2 GHz i system operacyjny Linux 3.0.8, kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS, Android i MAC / Windows. Odbiornik Wecast jest kompatybilny ze smartfonami obsługującymi system operacyjny Android 4.0 lub nowszy oraz Iphone który obsługuje system operacyjny iOS 7.0 lub wyższy, a także tablety z systemem Android 4.0 lub nowszym oraz iPad z systemem operacyjnym 6.0 lub nowszym.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł 0,00 zł 5 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.