Szukanie zaawansowane

plecak szkolny młodzieżowy (3969)

Cena: 99,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 25 dni (wto 25 kwi 2023 12:15:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Amerykański plecak Fortnite Skull Trooper. Wymiary 31 cm x 43 cm x 13 cm. Przestronny, zorganizowany i wytrzymały. Materiał poliestrowy, trwały i oddychający, miły w dotyku. Regulowane i wyściełane ergonomiczne szelki, doskonale dopasowują się do pleców. Wyściełane plecy. Wysokiej jakości wykończenia i zamki błyskawiczne. Ultralekki i łatwy w czyszczeniu.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.