Szukanie zaawansowane

poduszka wodna (4027)

Cena: 199,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 18 dni (pią 29 gru 2023 15:55:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Poduszka wodna o wymiarach 80 cm x 40 cm. Kolor biały. Komfort snu dzięki elastyczności wody.

Odkryj nowy wymiar komfortu spania i połóż głowę na poduszce wypełnionej wodą. Użyj zwykłej wody z kranu do napełnienia poduszki. Dopasuj miękkość poduszki dla swojej wygody wlewając odpowiednią ilość wody. Wewnętrzna warstwa izolacyjna niezawodnie zapobiegnie przedostawaniu się zimna do powierzchni poduszki. Poduszka wodna łączy wsparcie, wygodę oraz zapobiega nieprzyjemnemu napięciu szyi, rozluźnia mięśnie karku. W zestawie jest lejek pomagający wlać wodę. Materiał: wnętrze poduszki 90% poliester, 10% folia aluminiowa. Powłoka zewnętrzna: 80% bawełna 20% poliester. Zbiornik na wodę składa się w 100% z CLF. Maksymalna pojemność 5 litrów wody.

Zdecydowaną poprawę samopoczucia poczujesz już po kilka dniach użytkowania poduszki. A po tygodniu trudno będzie Ci zmienić poduszkę na inną. To naprawdę świetna rzecz.


 
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.