Szukanie zaawansowane

plecak szkolny na kółkach Laliga (4028)

Cena: 199,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 18 dni (pią 29 gru 2023 16:10:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

LaLiga Team Beat Red. Plecak z podwójnym kompaktowym wózkiem na kółkach i z kieszenią. Pojemny i zorganizowany wytrzymały plecak młodzieżowy. Twillowy materiał poliestrowy, trwały i oddychający, miły w dotyku. Regulowane i wyściełane ergonomiczne szelki idealnie dopasują się do pleców. Wyściełany tył. Wysokiej jakości wykończenia i zamki. Ultralekki plecak i łatwy do przenoszenia. Wymiary około 34 cm x 42 cm x 24 cm.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.