Szukanie zaawansowane

balon słoneczny (4053)

Cena: 119,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 190 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 13 dni (wto 14 gru 2021 09:05:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

doskonała zabawa połączona z nauką. Ten długi na 15 metrów i o średnicy 75 cm balon wznosi się wysoko dzięki działalności słońca. Demonstruje dzieciom wyporność, konwekcję, termodynamikę i siłę słońca. Uczy zasady Bernoullisa i zasady Pascala. Wzniesie się już po kilku minutach nasłonecznienia. W zestawie jest lina. Waga balonu 350 gramów. Przeznaczony jest dla dzieci od 14 lat.

Balon może też być skuteczną formą reklamy. Wystarczy nadrukować nazwę firmy lub produktu. Za darmo będzie się unosił w powietrzu.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.