Szukanie zaawansowane

rozdzielacz HDMI (4058)

Cena: 39,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 24 dni (czw 04 sty 2024 09:35:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

jeżeli chcesz do telewizora podlączyć wiele urządzeń, to wówczas pomocne będzie to urządzenie. Trzy gniazda dla kabla z przełącznikiem. Można podłączyć kabel o długości nawet 25 metrów.

Za pomocą przycisku na urządzeniu można wybrać żądany kanał, lub ustawić automatyczne wybieranie. Szybkość przesyłania danych 2,5 Gb / s. Obsługiwane rozdzielczości: 480p, 720p, 1080i, 1080p Zewnętrzny zasilacz: 5 v / 10 W Plug-and Play Do 25 m Kabel HDMI może być używany jako standard HDCP. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami HDMI, takimi jak HD-DVD, STV, PS3, Xbox36, projektor itp. Inteligentny (wykrywa aktywację urządzenia) Wymiary: 6,5 x 6,5 x 1,4 cm
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł 0,00 zł 2 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.