Szukanie zaawansowane

Masażer antycellulitowy (4119)

Cena: 79,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 18 dni (nie 19 gru 2021 11:35:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Najlepsza alternatywa do walki z celullitem. Szybko, łatwo i ekonomicznie. Skóra odzyska naturalną elastyczność i gładkość. To praktyczne i skuteczne urządzenie oparte  jest na technice vacuum therapy, która polega na jednoczesnym masowaniu i wykonywaniu ruchów ssących, przyczyniających się do redukcji cellulitu. Wykonane jest z ABS. Łatwe w użyciu, lekkie i poręczne. Regulowana intensywność pracy. Pozytywne efekty już po pierwszych użyciach. Doskonałe na biodra, nogi, pośladki, ramiona i brzuch. Maksymalne codzienne stosowanie w tym samym obszarze ciała od 5 do 10 minut.

W zestawie:

Ergonomiczne urządzenie antycellulitowe (ok. 7 x 19 x 7 cm)
Kapsuła ssąca z podwójnym wałkiem (ok. 11 x 8 x 7 cm): uda, biodra, brzuch pośladki
Kapsuła ssąca z pojedynczym wałkiem (ok. 7 x 7 x 6 cm): ramiona lub łydki
Kabel USB
Ładowarka

Zaleca się stosowanie urządzenia z olejkiem cytrusowym, który należy zaaplikować na skórę przed użyciem urządzenia. Dla lepszych rezultatów po użyciu urządzanie zaleca się zaaplikować krem antycellulitowy.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.