Szukanie zaawansowane

natychmiastowy lifting twarzy (4145)

Cena: 9,90 zł/szt.
Dostępna ilość: 190 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 20 dni (wto 21 gru 2021 15:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

przedmiotem oferty są dwie ampułki upiększające z efektem natychmiastowego liftingu. Pojemność każdej 2ml. Efekt liftingu widoczny natychmiast po zastosowaniu. Zmarszczki zostają złagodzone, skóra odmłodzona, a twarz rozświetlona, młodzieńcza. Skóra gładka, elastyczna i jedwabista. Teraz efekt długiej pracy salonu kosmetycznego osiągniesz w minutę w swoim domu i to za kilka złotych.

Składniki :

Aqua (woda), Alcohol , Hydrolizowane białko sojowe, Aloe Barbadensis (żel Aloe Vera), Płyn owodniowy, Hydrolizowane białko surowicy, Hydroksyetyceluloza, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil , Fenoksyetanol, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, butyloparaben, Methylchloroisothiazolinone Metylosthiazolinon.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł 0,00 zł 3 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.