Szukanie zaawansowane

a Ty, czy wiesz kto Cię śledzi ? (4169)

Cena:
Do końca: Zakończona (wto 02 lis 2021 17:27:23)
Dodaj do obserwowanych
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Freedome to najłatwiejsza aplikacja VPN na świecie z nieograniczoną przepustowością i automatycznym szyfrowaniem ruchu internetowego w celu ochrony urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Nie tylko chroni przed śledzeniem w sieci, ale jako jedyna aplikacja VPN wskaże skąd próbowano Cię śledzić. A to dzięki funkcji Tracker Mapper. Tylko VPN Freedome ma taką funkcję.

Inne funkcje aplikacji :

BEZPIECZEŃSTWO WI-FI
aplikacja chroni urządzenia przed każdą publiczna siecią Wi-Fi. Teraz można bezpiecznie łączyć się z internetem np. w pociągu, hotelu, szkole, markecie, itd.

SZYFROWANE POŁĄCZENIE
Cały ruch sieciowy jest szyfrowany, co oznacza, że poufne dane pozostają bezpieczne.

WIRTUALNA LOKACJA
aplikacja pozwala uzyskać dostęp do zablokowanych lub ograniczonych witryn i usług związanych z geo-lokalizacją poprzez zmianę rzeczywistej Twojej wirtualnej lokalizacji.

CHRONIONA PRYWATNOŚĆ
Freedome VPN ukryje adres IP utrzymując Twoją lokalizację i tożsamość w ukryciu.

BEZPIECZNE PRZEGLĄDANIE
aplikacja ostrzega przed szkodliwymi stronami internetowymi.

Freedome oferuje obecnie do wyboru następujące lokalizacje wirtualne :

Australia
Belgia
Czechy
Japonia
Kanada (dwie lokalizacje)
Dania
Finlandia
Francja
Niemcy
Austria
Hong Kong
Irlandia
Włochy
Japonia
Meksyk
Holandia
Norwegia
Polska (Warszawa)
Singapur
Hiszpania
Szwecja
Szwajcaria
Wielka Brytania
USA (cztery lokalizacje)
Więcej lokalizacji już wkrótce.

Oficjalna cena rocznej licencji na trzy urządzenia stacjonarne lub mobilne to 208 zł. Taniej, bo tylko 119 zł kupisz nu nas.

Jak jeszcze obniżyć cenę ? zaproś do wspólnego zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym aplikację. No bo przecież jeden klucz aktywuje Freedome na trzech urządzeniach. Wyjdzie po 39,66 zł na osobę, czyli jak za darmo.

Wypróbuj za darmo bez zobowiązań, bez podawania kart płatniczych i bez zakładania konta. Bezpłatną wersję VIP na 5 dni dla Windows 7 i nowsze, OS X 10.10 i nowsze, iOS 10 i nowsze, Android 5.0 i nowsze, MAC znajdziesz na stronie producenta, firmy F-Secure : https://www.f-secure.com/pl_PL/web/home_pl/freedome?icid=1551

Pewnie znasz inne aplikacje VPN, jest ich bardzo dużo, ale Freedome jest inne. Różni się od innych przede wszystkim funkcją Tracker Mapper, no i skutecznością. Nie wierzysz ? no to przetestuj za darmo, a zaraz poczujesz różnicę.


Aplikacja VPN Freedome wchodzi w skład pakietu TOTAL fińskiej firmy F-Secure. Można go kupić na innej naszej aukcji tutaj : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=3941
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 2 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.