Szukanie zaawansowane

mini pistolet do masażu (4233)

Cena: 69,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 150 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 2 dni (śro 31 maj 2023 17:15:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

mini pistolet do masażu używany także przez wielu profesjonalnych sportowców, a teraz możesz Ty z niego korzystać. Mini pistolet do masażu wibracyjnego, przeznaczony do relaksacji, regeneracji i bólu mięśni. Jest bardzo łatwy w użyciu. Posiada 6 poziomów intensywności wibracji, które można wybrać w zależności od masowanego obszaru i pożądanego rodzaju masażu. Dzięki elastycznej okrągłej główce pistolet zapewnia pełnowartościowy zabieg na całym ciele. Pistolet zasilany jest bateriami, czyli jest bezprzewodowy. Można z niego korzystac w domu, na boisku, w podróży itp.

 Bateria: Li-ion 3,7 V / 1200 mAh Wejście prądu stałego: 5 V / 1,5 A Moc: 12 W Ładowanie przez USB: zawiera kabel USB do micro USB. Wymiary 14,5 x 14,5 x 5 cm.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.