Szukanie zaawansowane

kamera endoskopowa, kabel 2 m (4259)

Cena: 69,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 24 dni (nie 13 lut 2022 16:40:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

kamera endoskopowa współpracująca ze smartfonem z funkcją OTG. o długości przewodu z kamerą dwa metry. Sprawdź, czy Twój telefon jest w stanie nawiązać połączenie OTG. Aby to zrobić, użyj aplikacji "USB OTG CHECKER". Optymalne oświetlenie zapewnia kamera LED z 2-metrowym sznurem nie ma na co patrzeć. Nie potrzebujesz komputera do połączenia się z telefonem. Kamera CMOS o RozdzielczośCI 640x480. Długość kabla 2m.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.