Szukanie zaawansowane

samochodowy podgrzewacz żywności (4353)

Cena: 109,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 1 dzień (wto 12 gru 2023 12:45:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Wygodny i praktyczny elektryczny pojemnik na jedzenie. Do podgrzewania lub utrzymywania ciepłego jedzenia w samochodzie. Jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć pojemnik do gniazda zapalniczki na kilka minut. Idealny w pracy, na wycieczce itp. Może być również używany jako pojemnik na kanapki i inne jedzenie nie wymagające podgrzewania. Materiał:  PP, stal nierdzewna, silikon. Innowacyjna i funkcjonalna konstrukcja. Pojemność jeden litr. Pojemnik ma hermetyczne zamknięcie z silikonowym brzegiem zabezpieczającym wyciekom i rozlaniu. Jest także przegródka na sztućce i wynajmowana tacka ze stali nierdzewnej z trzema przegrodami. Średni czas nagrzewania 15 minut. System grzewczy na podczerwień. Moc 50 W. Wymiary 25 cm x 12 cm x 20 cm.

Podgrzewacz można używać także w domu. Pozwoli na to przejściówka, takie domowe gniazdo zapalniczki z samochodu. Zdjęcie w ogłoszeniu. Urządzenie można kupić na innej naszej aukcji : https://intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=6025
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.