Szukanie zaawansowane

kieszonki kanapkowe (4551)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 8 dni (czw 09 gru 2021 14:10:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

poszukujemy odbiorców kieszonek kanapkowych. Pieczywo żytnie, rodzaj bułki w kształcie elipsy o długości około 21 cm. Puste w środku. Po przekrojeniu powstaną dwie kieszonki do których można włożyć tak naprawdę każdą żywność i każdy sos. Jedząc nic nie wycieknie. Produkt dobry szczególnie dla dzieci. W kanapce można ukryć warzywa, ktorych dzieci mogą nie lubić.

Pieczywo utrzymuje świeżość do trzech dni. Sposób pakowania i cena do uzgodnienia. Wysyłka kurierem na cały kraj.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.