Szukanie zaawansowane

piekarnik elektryczny do mini pizzy (4570)

Cena: 299,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 13 dni (sob 11 gru 2021 19:10:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Przedstawiamy nowy piec do mini pizzy wykorzystujący podwójny system pieczenia pozwalający na równomierne pieczenie. Piekarnik posiada 5 otworów do wkładania pizzy, czyli szybko i łatwo można upiec do 5 mini pizz na raz. Wystarczy położyć mini pizze na łopatkach, włożyć ją do piekarnika i odczekać kilka minut. Dzięki nieprzywierającej powłoce pizze będą w sam raz, smaczne i chrupiące. Piekarnik charakteryzuje się niskim zużyciem energii bo aż 60% mniej niż w konwencjonalnym piekarniku. Moc: 700 W Napięcie: 220-240 V Częstotliwość: 50 Hz Przewód zasilający: około. 130 cm Przybliżone wymiary: 36 x 23 x 31 cm.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.