Szukanie zaawansowane

czepek żelowy przeciw migrenom (4574)

Cena: 69,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 27 dni (śro 05 lip 2023 14:10:00) Sprzedający: intia-sprzedaż (3) 3 Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Czepek Żelowy przeciw migrenom Hawfron InnovaGoods Wellness Relax. Ergonomiczny, łagodzący migreny, napięcia i bóle głowy. Dzięki działaniu zimna lub ciepła dostarcza poczucie relaksu, ulgi i dobrego samopoczucia. Czepek został skonstruowany tak, by mógł zakryć także obszar oczu, co chroni przed dyskomfortem światła. Czepek wykonany jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. W swoim wnętrzu posiada 4 wyjmowane torebki żelowe, które, można podgrzać w mikrofalówce lub włożyć do lodówki, jak kto woli.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 5 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 3 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.