Szukanie zaawansowane

metalowy stojak do kaskadowej uprawy roślin (4602)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 20 dni (nie 09 kwi 2023 09:15:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Przedmiotem oferty jest metalowy stojak do kaskadowej uprawy roślin. Skrzyneczki można zastąpić doniczkami. Stojak możemy wyposażyć w kółka jezdne. Wymiary : wysokość 130 cm, szerokość 80 cm, głębokość 80 cm.

Stojaki można łączyć śrubami w dowolnej długości zestawy.

Stojaki pozwolą uprawiać rośliny w miejscach gdzie nie możliwa jest uprawa bezpośrednio w gruncie. Np. wzdłuż ogrodzenia, pod budynkiem, na parkingu, podwórku, na balkonie, tarasie itp.
 

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.