Szukanie zaawansowane

lalka Beno z akcesoriami (4616)

Cena: 170,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 100 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 14 dni (śro 15 gru 2021 18:55:00) Sprzedający: administrator-portalu (3) 3 Konto firmowe Zaufany sprzedawca Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Lalka "Beno", 5 części, 40 cm x 23 cm x 12 cm.Materiał: plastik i tkanina. Och, jaki słodki mały chłopiec w uroczych ubrankach. Roztopi serce każdej mamy. Lalka jest dostarczana z jasnoniebieską butelką do karmienia, małym smoczkiem, który można włożyć do ust oraz puszystym pokrowcem na siedzenie. Tworzywo z którego wykonana jest lalka w dotyku przypomina naturalną skórę dziecka. Można się do niej przytulić.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 3 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.