Szukanie zaawansowane

TOTAL-na ochrona smartfona i kompa 3/1 (4630)

Cena:
Do końca: Zakończona (pią 07 sty 2022 16:38:19)
Dodaj do obserwowanych
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

Menedżer haseł ID PROTECTION to zarządzanie hasłami i ochrona tożsamości online z alertami o naruszeniu bezpieczeństwa danych w czasie rzeczywistym. Jeżeli ktoś będzie majstrował przy Twojej skrzynce pocztowej i próbował się do niej zalogować, to powiadomimy Cię o tym. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać Twój adres e-mail, to powiadomimy Cię o tym. Jeżeli ktoś będzie chciał wykorzystać numer Twojej karty bankowej, to powiadomimy Cię o tym. W każdym przypadku otrzymasz instrukcję co należy zrobić.

ID PROTECTION to także bezpieczny magazyn, w którym możesz przechowywać wszystkie swoje hasła i wypełniać je automatycznie podczas logowania do usług w przeglądarkach internetowych Chrome i Firefox.

ID PROTECTION jest częścią pakietu TOTAL fińskiej firmy F-Secure. Pozostałe dwa składniki pakietu to :
- antywirus SAFE
- aplikacja VPN Freedome

Oficjalna cena pakietu TOTAL dla trzech urządzeń na jeden rok to 260 zł. U nas zapłacisz tylko 129 zł. Jak jeszcze obniżyć cenę. Zaproś do zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym pakiet. Jeden klucz aktywuje przecież pakiet TOTAL na trzech urządzeniach. Wyjdzie wówczas po 43 zł na głowę. Czyli jak za darmo.

Wypróbuj pełną wersję produktu F‑Secure TOTAL bez zobowiązań

Bezpłatną wersję VIP na 30 dni znajdziesz na stronie producenta fińskiej firmy F-Secure : https://www.f-secure.com/pl/home/products/total
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 2 dni
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, to termin wysyłki może się wydłużyć do 14 dni.

Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Cena podana w ofercie jest ceną końcową dla klienta.