Szukanie zaawansowane

ruiny w ogrodzie (4631)

Cena: do uzgodnienia
Do końca: 16 dni (pią 17 gru 2021 16:15:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe Zweryfikowany sprzedawca o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola (śląskie)

Opis

ruiny zamku wykonane z cegły i kamienia. Budowla jest skuteczną barierą przed wścibskim sąsiadem, zasłani brzydkie miejsce za ogrodzeniem, ochroni przed hałasem na ulicy, a przede wszystkim jest fajnym miejscem na relaks w ogrodzie. Kącik kawowy, kącik grillowy, miejsce przyjęć gości. Ruiny mogą także stanowić rodzaj ogrodzenia.

Ruiny pokazane na zdjęciu mają wymiary : dłuższa ściana 380 cm, krótsza 250 cm, wysokość 260 cm.

Wykonanie ruin jest bardzo łatwe i każdy kto ma trochę smykałki murarza zrobi bez problemu. Wystarczy trochę cegły najlepiej z rozbiórki, płytki chodnikowe, też najlepiej rozbiórkowe, kamienie i cement. Jeżeli jednak nie masz czasu do samodzielnej pracy, to chętnie przyjmiemy zlecenie. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt konstrukcji.
Cały kraj.
 

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez Intia są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwaga - nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny są cenami końcowymi dla klienta.