Szukanie zaawansowane

metalowa pergola ogrodowa (4654)

Cena: 590,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 120 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 30 dni (śro 10 sty 2024 17:25:00) Sprzedający: intia (0) Konto firmowe o mnie
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Wola ()

Opis

Przedmiotem oferty jest zaokrąglona metalowa pergola ogrodowa. Bardzo solidne wykonanie. W pergoli są dwie ławeczki. Wymiary : szerokość 150 cm, wysokość 210 cm. Produkcja tylko na zamówienie. Przed zkupem zapytaj o termin wysyłki.

Uwaga - cena nie zawiera kosztów przesyłki. Ta pozycja jest do uzgodnienia przed zakupem.
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy
    Czas dostawy: zapytaj o termin realizacji
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Przesyłka kurierska 0,00 zł 0,00 zł 0 szt.

Informacja od sprzedającego

Przedmioty wystawione do sprzedaży przez administratora portalu są własnością firm, które zleciły ich sprzedaż. Nie mamy ich w magazynie. Zostaną zamówione dla Ciebie natychmiast po zakupie. W związku z tym średni czas dostawy to 2 - 5 dni. W niektórych przypadkach gdy produkt jest na zamówienie, termin dostawy może się wydłużyć do 14 dni. Aplikacje komputerowe i programy antywirusowe dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Uwagi :
- nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT, a zatem nie możemy wystawić faktury, a tylko rachunek. Ceny podane w ofertach są cenami końcowymi dla klienta.
- jeżeli zdecydujesz się zakupić przedmiot lub usługę, to pamiętaj, że adres do jego wysyłki musi być zgodny z adresem podanym w przelewie. W przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana, a wpłacone pieniądze zwrócone.